Tensione në Spanjë, trajneri dabat me drejtorin sportiv (VIDEO)
Mediat spanjolle pas lajmërimit të konferencës së jashtëzakonshme të thirru nga trajneri Julen Lopetegui, kanë hedhur dyshime se ai mund të shkarkohet nga detyre.

Së fundmi janë publikuar edhe disa pamje ku shihet teknkiku i Spanjës Julen Lopetegui, dhe drejtori sportiv i Kombëtares, Fernando Hierro, duke debatuar me njëri tjetrin në kampin stërvitor të ekipit të Spanjës në Krasnodar të Rusisë.

Biseda mes tyre u zhvillua vetëm pak orë pasi Real Madridi njoftoi se Lopetegui është emëruar trajner i ri i klubit madrilen,

Ndërkoh konferenca është shtyrë dhe priten lajme mbi zhvillimin e saj dhe mbi fatin e Julen Lopetegui. /albeu.com/

Shtuar më 13/06/2018, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori