Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga hajdutët (VIDEO)
Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili ishte një prej hajdutëve.

fundmi është dhënë edhe dënimi për të, ku siç raportohet në mediat angleze, gjykata e ka dënuar me 10 vite burg.
Shtuar më 08/11/2019, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori