Ter Stegen shijon pushime përrallore me gruan e tij (FOTO LAJM)

🐚 bye bye Caribbean 💙

A post shared by Dani ter Stegen (@danijehle_) onsea breeze 🌊

A post shared by Dani ter Stegen (@danijehle_) onsuch a peaceful place🐠🐚

A post shared by Dani ter Stegen (@danijehle_) on

Portieri i Barcelonës, Ter Stegen ndodhet së bashku me gruan e tij Daniela, në ishujt përrallorë Turks dhe Caicos në Amerikën Qëndrore.

Cifti duket se po i shijon shumë ditët e fundit të pushimeve dhe gruaja e portierit gjerman është thjesht bombastike me bikini dhe sigurisht të dy kanë postuar foto nga pushimet e tyre së bashku.

Fotografitë janë shoqëruar me shkrime të ndryshme ku në njërën prej tyre Daniela shfaqet me bikini të bardhe në breg të detit dhe shkruan: “Një vend kaq i qetë…”.

Nga ana tjetër, Ter Stegen ka dashur t’i kushtojë më tepër vëmëndje peisazhit dhe ka postuar një fotografi ku shfaqet me shpinë dhe shkruan: “Falenderues.” /albeu.com/

Shtuar më 28/07/2018, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori