Ter Stegen zgjedh golin më të bukur që ka pësuar ndonjëherë (VIDEO)
Portjeri i Barcelones, Marc Andre – Ter Stegen ka dhënë një intervistë për Mundo Deportivo ku ka bërë të ditur se goli më i mirë që ka pranuar është ai i Asensios në ndeshjen e dytë të Superkupes se Spanjës.

” I Marco Asensios, ndeshjen e fundit”, ka deklaruar portjeri gjerman, përcjell Albeu.com.

Poashtu Ter Stegen ka folur edhe sulmuesin më të rrezikshem me të cilin është përballur duke thënë se Lewandowski, Benzema dhe Aduriz janë atë që i kanë shkaktuar më se shumti probleme.

” Këta do të ishin më të rrezikshmit”, bëri të ditur 25 vjeçari. / albeu.com /
Shtuar më 16/09/2017, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori