Tërbohet Higuain, godet me shkelm trajnerin dhe banderolën (VIDEO)
Stërvitja e fundit e Juventusit para nisjes në Spanjë ka kaluar me të qeshura të mëdha.

Protagonist ka qenë argjentinasi Gonzalo Higuain. Sulmuesi ishte në kuadrat dhe nuk arriti të merrte topin.

Në një moment, argjentinasi nuk arriti ta ndalte për fare pak dhe "u çmend" duke goditur trajnerin dhe murin rrethues të fushës. Asgjë serioze, por në kuadrin e shakasë.

Shtuar më 17/09/2019, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori