Tërbohet lojtari në Francë, godet keq kundërshtarin në organin gjenital (VIDEO)
Një episod i pazakontë u regjistrua në sfidën mes Montpelier dhe Reims e vlefshme për kampionatin francez.

Në minutën e 42-të, teksa skuadra e Monpelier po humbiste me rezultatin 0-3, mesfushori Le Tallec, është tradhtuar nga nervat, teksa gjatë një dueli, ngatërroi sport, duke goditur me stil “alla kung fu” kundërshtarin, drejt e në organin gjenital.

30-vjeçar u ndëshkuar direkt me karton të kuq.
Shtuar më 25/10/2020, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori