Tërbohet Totti, shikoni eurogolin e tij (VIDEO)
Francesco Totti vazhdon të kënaqet tifozët e futbollit me magjinë e tij.

Pas lamtumirës së futbollit tre vjet më parë, ish-kapiteni i Romës dëshironte të niste një përvojë të re këtë vit duke luajtur në kampionatin e futbollit me miqtë dhe ish-shokët e skuadrës, shkruan Albeu.com.

Në përpjekjen e fundit të klubit të tij sportiv "Totti", legjenda italiane bëri një gol fantastik duke shënuar direkt në një goditje të lirë pa i dhënë asnjë shans portierit kundërshtar. Për më shumë shijoni golin. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2020, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori