Tërmet te PSG-ja, Neymar mungon gjatë
Lajme aspak të mirë vijnë nga skuadra e PSG-së. Bëhet fjalë për Neymar i cili do të mungojë në të dyja ndeshjet kundër Manchester Unitedit për fazën e 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve, për shkak të lëndimit që e pësoi një javë më parë.

Neymari do të mungojë për plot dhjetë javë një humbje mjaft e rënde kjo për PSG-në sidomos në "Champions" ku dhe është objektivi kryesor në këtë sezon

26 vjecari ka arritur të shënojë plot 19 gola në 21 ndeshje të zhvilluara këtë sezon. /albeu.com/


Shtuar më 30/01/2019, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori