"Tërmet" te Reali, dëmtohet dhe Jovic
Nuk kanë fund problemet për Realin. Pas Asensios së fundmi është dëmtuar edhe Luka Jovic.

Sulmuesi i cili iu bashkua Relit këtë verë nga Eintracht Frankfurt u dëmtua në miqësoren ndaj Atletico Madrid.

Jovic u përplas me portierin e Atleticos, Jan Oblak në minutën e 24.

Jovic kishte dhimbje të rënda, për këtë arsyje u detyrua të largohet nga fusha. /albeu.com/Shtuar më 27/07/2019, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori