Terry deshiron kualifikimin qe sonte
Albeu.com
Kapiteni i Londinezëve, John Terry ka deklaruar se ai dëshiron me çdo kusht fitoren në ndeshjen e sontme, duke thënë se suksesi do ti paraprinte qëllimeve të tij për të fituar Premier Ligën, Ligën e Kampionëve, dhe kampionatin botëror me Anglinë.“Dua të fitoj sot në San Siro, dhe të shkoj përpara në Ligën e Kampionëve. Qëllimi im është Premier Liga, Liga e Kampionëve, dhe kupa e botës me Anglinë.” Theksoi Terry.

“Mourinho është një mik i mirë, por sonte ne dëshirojmë ta mposhtim atë, dhe t’ia marrim ftyrën para San Siros.
Shtuar më 24/02/2010, ora 22:09
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori