Teuta befason Tiranën me dy gola (VIDEO)Teuta ka befasuar Tiranën dukë shënuar 2 gola në pjesën e parë në finalen e Superkupës.

Për Djemtë e Detit dy golat i shënoi Rubin Hebajt në minutën e 22 dhe në të 34 me 11 metërsh. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2020, ora 20:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori