Teuta leksion Laçit, e shkatërron 3-0
Pëlqej
Foto ilustruese
Skuadra e Teutës ka arritur një fitore të thellë në “Elbasan Arena” duke mposhtur Laçin me shifrat e thella 3-0. Kurbinbasit u ndëshkuan me karton të kuq në minutën e 3 pasi Xhixha bëri një ndërhyrje mjaft të rrezikshme.

Golat e takimit u shënuan nga Latif dhe dy të tjerët i shënoi Progni i cili u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes. Me këtë fitore, Teuta ngjitet në vendin e pestë në kuotën e 14 pikëve.
Shtuar më 20/10/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori