Teuta-Partizani, publikohen formacionet zyrtare
Do të startojë në orën 16:45, supersfida mes Teutës dhe Partizanit, që do të mbyllë siparin e javës së 16-të të Kategorisë Superiore.

Një përballje që pritet të jetë tepër e luftuar në fushën e lojës, duke ditur edhe objektivat që kanë këto 2 skuadra.

Për sa i përket formacioneve zyrtare, nuk është se ka surpriza, teksa të dy trajnerët, nuk kanë preferuar të bëjnë shumë ndryshime nga ndeshjet e kaluara.

FORMACIONET ZYRTARE:

TEUTA: Frashëri, Arapi, Hoxha, Kuros, Todorovski, Avdyli, Aleksi, E.Vila, Bregu, L.Vila, Krasniqi

Trajner: Edi Martini

PARTIZANI: Hoxha, Belica, Idrizaj, Bitri, Hakaj, Mala, Broja, Murataj, Melo, Asani, Solomon
Shtuar më 25/01/2021, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori