Tevez i superkerkuar ne te gjithe Angline
Albeu.com
Mançester Siti i premton flori, Çelsi dhe Ançeloti mundohen të bëjnë të pamundurën për ta marrë argjentinasin në Londër, ndërsa Mançester United s’do ta humbasë lojtarin sidomos pas largimit të Kristiano Ronaldos.Karlitos Tevez, fillimisht i braktisur në pankinë dhe i ripeshkuar në fund të sezonit nga Ferguson, tani vendos kushte: për të qëndruar në Old Tratford sulmuesi argjentinas kërkon të bëhet lojtarit më i paguar te Mançester United. Topi tani kalon tek United, ndërkohë që Karlo Ançeloti dhe Çelsi presin lëvizjen përfundimtare për ta kaluar sulmuesin në Londër.
Shtuar më 19/06/2009, ora 19:49
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori