Tevez: Nuk largohem nga Boca Juniorios
Boca Juniors humbi finalen e Copa Libertadores ndaj River Plate teksa edhe sot Carlos Teves nuk e ka kapërdirë dot, shkruana Albeu.com

Megjithatë 34 vjecari ka hedhur poshtë cdo mundësi që ai të largohet nga Boca Juniors. Ai u shpreh se jam tifoz i Bocës, dhe i premtoj besnikëri kësaj skuadrës pasi kam fituar dhe kam humbur në fushë.

"Mund të tëriqesha dhe të ndihesha rehat me familjen, por dua të vazhdoj, sepse jam një tifoz i Bocas edhe sot, ne jemi më shumë tifozë dhe lojtarë sesa kurrë më parë, kam luajtur shumë finale, kam fituar shumë, kam humbur shumë, tani është momenti për t'u kthyer në lojë me të ". Përfundoi Carlos Tevez në mikrofonat e Radio La Red. /albeu.com/

Shtuar më 15/12/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori