Tevez-Palacio, sfida e javës në Serie A (VIDEO)
E shtuna është koha për derbin e Italisë: përballje interesante mes Interit të Walter Mazzarrit dhe Juventusit të Antonio Conte, dy herë rradhazi kampione e Italisë. Nga njëra anë Rodrigo Palacio dhe nga ana tjetër Carlos Tevez: dy sulmuesë argjentinas të një niveli të lartë dhe klasi të pamohueshëm.

Kush do të dalë triumfator? Kjo video i paraprin duelit të tyre të shtunën në "San Siro".../albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori