Tevez paralajmëron Interin: Nuk dua të ndalem
Një fanellë për çdo. Carlos Tevez vazhdon të çmendë fansat e tij nëpërmjet faqes së tij zyrtare në Twitter, duke premtuar se do të dhurojë fanellën e tij sa herë të shënojë. Tre ndeshje në tre ndeshje zyrtare, me "Apache" që premton të njëjtën gjë edhe në derbin e Italisë përballë Inter.

Carlitos paralajmëron Palacio me shokë: "Shpresoj të vazhdojë të shënojë", ka tuituar sulmuesi i Juventus dhe Conte e tifozët bardhezinj janë në pritje. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori