Tevez: Po na detyrojnë që të luajmë
Autobusi i Boca Juniors u sulmua rëndë nga tifozët e River Plate, dhe nuk janë në gjendje të luajnë.

Sulmuesi Carlos Tevez ka thënë se skuadrën po e detyrojnë që të luajnë.

“Kemi 3 shokë që nuk ndihen mirë, nuk duam të luajmë, por po na detyrojnë ta bëjmë. Asnjë lojtar nga Riveri nuk erdhi të na pyeste për gjendjen tonë”, deklaroi Tevez.
Shtuar më 24/11/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori