"The Guardian": Ja formacioni më i mirë në Premier League (FOTO)

"The Guardian" ka publikuar formacionin më të mirë të sezonit deri më tani në Premier League. Pavarësisht se Manchester City është në krye të Premier League, kjo skuadër përfaqësohet vetëm nga Fernandinho.

Arsenali përfaqësohet nga 3 futbollistë, ndërkohë që Sauthempton ka dy lojtarë në formacionin më të mirë, raporton Albeu.

Vardy dhe Mahrez nga Evertoni nuk kishte si të mungonin pasi po zhvillojnë një sezon të jashtëzakonshëm. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2015, ora 16:05
everton
e Mërkurë 11 Nëntor 2015, Ora 23:01
Verdy e Mahrez jan te Leicester
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori