The Hernandez i hip avjonit për në Madrid, diçka e pret
Theo Hernández është tashmë në Madrid. Lojtar zbarkoi ditën e hënën, pak minuta para orës 21:00 në "Barajas Adolfo Suárez"

Theo vuri të dy këmbët në kryeqytetin e Spanjës, shumë shpejt duke iu nënshtruar dhe firmës mbi kontratë. Ky udhëtim u cakta si një udhëtim i shpejtë. Lojtari shikohet si blerja më e madhe e Real Madrid deri më tani këtë verë. Përtej interesit tek Mbappé dhe Donnarumma, ende për t'u specifikuar, përveç transferimit të Vallejo kthimit dhe Marcos Llorente, Theo është emri bombë, përvjell Albeu.com.

Lojtari la Atletiko Madrid për Realin e Madridit pasi mbretërit paguan klauzolën e tij me 24 milionë euro, ku Perez pagoi 26 molionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori