Theo Hernandez fut në "sherr" 3 bigët e La Ligas
Pëlqej
Theo Hernandez është shndërruar në një "mollë" sherri në merkato mes Atletico Madridit, Real Madridit dhe Barcelonës.

Lojtari i huazuar te Alaves dhe në pronësinë e “Los colchoneros” pritet të kalojë te katalanasit pasi drejtuesit klubit nuk dëshirojnë ta shikojnë me fanellën e Real Madridit.

Barcelona do të paguajë klauzolën 24 milionë euro të mbrojtësit dhe për të kënaqur drejtuesit e Atleticos është gati të huazojë për një sezon Jordi Alba-n te ekipi i Simeones.

Shtuar më 27/04/2017, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori