Thiago Mottas i plotësohet dëshira nga PSG
Thiago Motta ka nënshkruar një kontratë të re për të zgjatur qëndrimin e tij tek PSG deri në vitin 2018.

Mesfushori Italia është në kryeqytetin francez që nga viti 2012 dhe ka qenë i lidhur me një largim nga skadenca e kontratës së tij. Fituesi i Liges së Kampionëve me Interin nuk ka dëshiruar një largim nga Parisi dhe për këtë arsye ekipi i ofroi dhe një vit zgjatje kontrate, përcjell Albeu.com

Ish-klubi Genoa mendohet të jenë të interesuar, por 34-vjeçari tashmë është i angazhuar edhe për një vit tjetër nën urdhërat e Unai Emery. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori