Thiago Silva pranë rinovimit me PSG-në
Thiago Silva dëshiron të vijojë aventurën e tij me Paris Saint Germain.

Kontrata e mbrojtësit brazilian skadon në qershor të vitit 2020, por ish-mbrojtësi i Milanit kërkon ta zgjasë kontratën edhe për një vit tjetër.

Ndërkohë Silva është pjesë e PSG-së prej vitit 2012 dhe kapiten i ekipit. Ai ka zhvilluar 179 ndeshje në Ligue One duke shënuar dhe 9 gola. /albeu.com/


Shtuar më 21/02/2019, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori