Thiago Silva tallet me Neymarin (VIDEO)
Neymar dhe Kylian Mbappe kanë qenë çështja e ditëve të fundit në lidhje nëse do të luajnë apo jo në ndeshjen e sotme përball Liverpulit.

Dhe duket se ata do të jenë gati pasi ka qenë edhe vetë trajneri Tomas Tuchel i cili e ka konfirmuar ditën e djeshme.

Ndërsa sot braziliani Neymar ka marrë sërish vëmendjen e mediave, për “look-un” e tij të ri.

Braziliani u shfaq ditën e sotme me një kostum sportive të verdhë dhe kjo video është komentuar nga shoku i tij i skuadrës, Thiago Silva i cili ka thënë: “Ju dukeni si një klloun”.
Shtuar më 28/11/2018, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori