Thibaut Courtois këkon me ngulm largimin nga Chelsea
Portier i Chelseat, Thibaut Courtois kërkon largimin nga klubi londinez.

Ai këtë gjë ia ka thënë edhe trajnerit të ri të "Bluve të Londrës" se do që të largohet.

26-vjeçari kërkohet me ngulm nga klubi madrilen, Real Madrid dhe janë të gatshëm të ofrojnë 35 milionë euro në arkat e klubit anglez. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori