Thohir: Futbolli italian nuk është më numri 1
Pëlqej
"Italia është me fat që ka Serie A, që mbetet një prej katër kampionateve më të mira në botë. Por Federata, Lega dhe klubet duhet ta kuptojnë se futbolli italian nuk është më numri një".

Këto janë fjalët e presidentit të Inter Erick Thohir, i cili ka komentuar potencialin e futbollit italian.

Thohir, i cili do të prezantohet edhe si producent i dy filmave ka vijuar: "Futbolli mund të jetë një mundësi e mirë për të mësuar stilin e jetës së italianëve në shumë vende". /albeu.com/

Shtuar më 27/09/2014, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori