Thomas Muller si një ultras i vërtetë (VIDEO)
Në Gjermani është e zakonshme që lojtarët të festojnë fitoret bashkë me tifozët e tyre. Këtë gjë bëri edhe Bayern Munchen pasi shkatërroi 6-1 Porton, në ndeshjen e dytë çerekfinale të Champions League.

Thomas Muller ishte ai që mori megafonin në dorë dhe këndoi koret së bashku me tifozët që kishin mbushur stadiumin "Allianz Arena". /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori