Thomas Tuchel prezantohet tek PSG

Tuchel është prezantuar ditën e sotme te klubi francez, Paris Saint-Germain.

Ish trajneri i Borussia Dormtundit, Thomas Tuchel, është prezantuar te PSG, i cili do të marrë drejtimin e skuadrës kryeqytetase deri në vitin 2020.

Objektivi i tij do të jetë që të dërgojë skuadrën në finale të UEFA Champion League dhe ta fitoj atë.

Tuchel zëvendësoi vendin e trajnerit spanjoll, Unai Emery. .albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori