"Thuaj stop duhanit me Barçën"
"Quit smkong with Barça", "Thuaj stop duhanit me Barçan". Barcelona dhe Komisioni Europian zbresin sot në tapetin e Camp Nou në një fushatë të përbashkët anti-duhan. Një iniciativë e cila kërkon që së bashku me milionat e fansave të katalanasve në Facebook dhe Twitter të ndihmojnë 28 milionë konsumatorët europianë të duhanit.

Projekti parashikon një plan onlinepersonalizuar për ediaktën shëndetësore me fushata në shtypin e përditshëm dhe atë periodik, ndërsa futbollistët do të japin një mesazh në fillim të sfidës Barcelona-Spartak Moscow. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2012, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori