Tifozët italianë nderojnë shqiptarët në ndeshjen me Lushnjen (VIDEO)
Pëlqej
Ekipi i futbollit të lushjes u përball me Leccen, ndeshje të cilën e humbën me rezultatin 4-0.

Por ajo që bëri përshtypje më shuëm se rezultati për shqipatërt ishte respekti i krijuar nga tifozët italianë të cilët në një video të postuar në Facebook dogjohën thirrjet e tyre me thënjet "Albania ale ale", përcjell Albeu.com.

Ndeshja u zhvillua në ritme të qëta dhe me pa ndonjë rëndësi të madhe përpos provimit të ekipeve. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2017, ora 16:32
Fatmir
e Premte 11 Gusht 2017, Ora 16:53
Degjuat si festohet duke kenduar e jo vetem se kuq e zi kuq e zi shqipri shqipri na can bythen !!! Rrespekt italianeve ...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori