Tifozat Kuq e Zi do të zhvillojnë ndeshje miqësore me fansat skocezë
tifoz0
Shqipëria do të luajë nesër ndaj Skocisë në ndeshjet e vlefshme për Nations League. Për ta zbukurar sado pak këtë prag ndeshje kanë menduar dy tifozëritë zyrtare të Shqipërisë dhe Skocisë.

Tifozat Kuq e Zi do të luajnë sot një miqësore ndaj “Tartan Army Selected” duke filluar ngta ora 19:00 në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” në Kamëz. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori