Tifozat Kuq e Zi, letër motivuese kombëtares (FOTO)

Tifozat Kuq e Zi me anë të një statusi në faqen e tyre zyrtare ne rrjetin social facebook ata kanë zbardhur letrën që i kanë dërhuar ekipit kombëtar para përballjes me Armeninë, teksa në të ata kanë shprehur besimin e tyre nda skuadrës, pa i vënë nën presion por thjesht duke iu bërë thirrje që të paraqiten njëjtë si në çdo sfidë tjetër.

tra e Tifozave Kuq e Zi fillon me fjalët: Sot, nis një kapitull i ri në historinë e kombëtares shqiptare të futbollit, dhe jo vetëm. Sot, sytë e miliona shqiptarëve janë tek ju./albeu.com/

Shtuar më 01/11/2015, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori