Tifozat Kuq e Zi mesazh prekës për Tramezzanin
Largimi i Paolo Tramezzanit nga Kombëtarja ka prekur edhe tifozët. Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare, “Tifozat Kuqezi” i kanë dhënë lamtumirëm ish ndihmësit të De Biasit në Kombëtaren e Shqipërisë.

Ja postimi i tyre:

Paolo, nuk na vjen mirë aspak që nuk do të jesh më trajner i Kombëtares, por pavarësisht kësaj ne si Tifoza Kuq e Zi të urojmë jetë të gjatë dhe shumë suksese ne karrierën tënde si trajner.

Ti do mbetesh përherë në kujtesën tonë si njeriu që me punë shumë e me fjalë pak na bëri ta jetojmë atë që e kishim ëndërruar prej brezash. Me punë e meritove respektin e tifozëve sepse respektin e dhe qysh prej ditës së parë kur erdhe në Shqipëri.
Faleminderit për gjithçka që i dhe Kombëtares tonë.
Me respekt
Tifozat Kuq e Zi
Shtuar më 21/12/2016, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori