Tifozeritë kundërshtare "pushtojnë" fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin (VIDEO)
Ditën e djeshme Blackpool mposhti me rezultatin 3-1 Flitudin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20 në Ligën e Parë angleze.

Një episod shumë i veçantë është regjistrua në pjesën e dytë, i cili ka filluar të bëjë xhiron e rrjetit.

Tifozi i Blackpool është futur në fushën e lojës dhe është drejtuar me vrap në drejtim të tifozëve kundërshtar.

Teksa afrohet te sektori i tyre, dy nga tifozët kundërshtar futen gjithashtu në fushën e lojës dhe e rrahin keq atë.

Shtuar më 08/12/2019, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori