Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO)
Një gabim trashanik në golin e dytë të Zahas, në sfidën ndaj Cristal Palace po i kushton shtrenjtë futbollistit të Arsenalit me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi.

Në rrjetet sociale qindra tifozë janë bërë bashkë për të tallur Mustafin për gafën e bërë, por nuk mbaron me kaq pasi tifozët kanë marrë edhe një nsimë kundër tij.

Bëhet fjalë për një peticion ku kërkohet "burgosja e përjetshme" për Mustafin dhe për të arritur këtë u duhen 500 firma./albeu.com/


Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 22/04/2019, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori