Tifozët e Atleticos mbeshtesin Simeonen, e presin me banderola (FOTO LAJM)

Atletico Madrid u eleminua nga Liga e Kampioneve, teksa u mposht 3-0 në ndeshjen e kthimti në Alianz Stadium nga Juventusi. Madje u vu dhe në pikëpyetje e ardhmja e Simeones, shkruan Albeu.com.

Por fanasat e Atleticos i kanë dalë në mbështetje trajnerit të tyrë teksa në qëndrën stërvitore të kësaj të marte ata e kanë pritur me banderola argjetinasin duke shfaqur imazhin e Simeones.

Në fakt ka qënë një javë e vështirë për Los Colchoneros që vazhdoi me humbjen 2-0 ndaj Atletic Club në Estadio San Mames duke humbur pothuajse përfundimisht shpresat për titullin kampion në Spanjë teksa Barcelona është plot 10 pikë larg. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori