Tifozët e Bayernit: Vetëm Ronaldo mund të na nxjerrë nga kriza
ronaldo
Janë tifozët bavarez që kanë reaguar lidhur me krizën që po kalon ekipi gjigant nga Gjermania.

Në këtë aspekt kërkojnë edhe ndryshimet e nevojshme të bëhen në skuadër.

Anschua Loza dhe Johannes Meinow, thonë se menaxhmenti i ekipit kanë për obligim ta përmirësoj gjendjen edhe me sjelljen e emrave të rinj.

Pa dyshim në mesin e emrave të preferuar të tyre është edhe lojtari i Juventusit dhe fituesi i pesë fisht i “Topit të Artë” Cristiano Ronaldo.
Shtuar më 13/11/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori