Tifozët e Chelseat tregojnë "dashurinë" që kanë për Hazardin
Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge".

Por në fillim të ndeshjes tifozët e Chelseat shpalosën një koreografi që tregonë dashurinë e vërtetë që kanë për yllin e tyre, Eden Hazard, pasi duan që belgu të rinovojë kontratën.

Kontra aktuale e Hazardit skadon në vitin 2020, dhe tifozët e Bluve kërkojnë që ai të bëhet një legjendë e klubit. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori