Tifozët e Fiorentinës tërbohen pas përkthyeses së Riberisë (FOTO LAJM)

Franck Ribery ka ndezur entuziazmin e Firences dhe, mes konferencës për shtyp dhe prezantimit në stadiumin "Franchi" para 10 mijë personave, zbarkimi i francezit në Serinë A ka qenë një spektakël i vërtetë.

Goditja e re ka qenë entuziazmuese për popullin vjollcë, por ka qenë edhe një person tjetër që ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Bëhet fjalë për përkthyesen tërheqëse, Alessia Enriquez.
Shtuar më 23/08/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori