Tifozët e Juventusit e vërshëllejnë, ky është reagimi epik i Mourinhos (VIDEO)
Tensioni dhe nervat ishin të mëdha në një përbllaje si ajo mes Juventusit dhe Manchester United sidomos kur në Itali rikthehet një si Jose Mourinho.

Në fundin e sfidës, tekniku i “djajve të kuq” shkoi të kapej me Bonuçin, dhe me lojtarë të tjerë të Juves që i dilnin përpara.

Aty shkoi edhe Ashley Young për të qetësuar gjakrat, si edhe arbitri i katërt.

Më pas, vërshëllimat ishin të gjitha për të, nga tifozët bardhezi, por shenja e portugezit ishte e qartë, ai vuri dorën në vesh, për t’i treguar se kërkon t’i dëgjojë akoma më shumë.
Shtuar më 07/11/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori