Tifozët e Juventusit "pushtojnë" Holandën (FOTO LAJM)

Juventusi do të luajë sot në transfertë aktin e parë kundër Ajax-it për Ligën e Kampioneve, shkruan Albeu.com.

Bardhezinjtë kanë rikuperuar plotësisht Cristiano Ronaldon teksa Allegri pritet ta hedhë titullar që nga minuta e parë.

Por bardhezinjtë do të kenë dhe mbështetjen e tifozëve në Amsterdam Arena.

Sipas "Corriere Dello Sport" në Holandë pritet të jenë mbi 3 mijë tifozë të Juventusit teksa një biletë ka kushtuar reth 75 euro. /albeu.com/

Shtuar më 10/04/2019, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori