Tifozët e Juves hakmerren ndaj Simeones, ja çfarë i bëjnë
Tifozët e Juventusit kanë vënë në shënjesër vajzën e Simeones, në shënjë hakmarrje ndaj këtij të fund për mënyrën absurde tw festimit pas golit të Gimenez.

Në Instagram, në profilin e trajnerit argjentinas, ku ai i uronte mirëseardhjen vajzës së sapolindur Valentina, në një foto të 11 nëntorit të kaluar, ka pasur shumë komente fyese.
Sulme nga më të ndryshmet për trajnerin dhe vajzën e tij, madje kishte dhe nga ata që uronin vdekjen e familjes Simeone.

Shtuar më 21/02/2019, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori