Tifozët e Koresë së Veriut: Kim Jong-Un Ole Ole Ole (VIDEO)
Tifozët e Koresë së Veriut nuk e kanë mendjen të përkrahin kombëtaren e tyre, por të brohorasin për liderin e tyre, diktatorin Kim Jong-Un.

Disa tifozë koreanë-veriorë ndodhen në Australi për të ndjekur nga afër Kupën e Azisë dhe në ndeshjen e fundit kundër Arabisë Saudite, siç mund ta shihni në videon e mësipërme, kanë krijuar kore vetëm për liderin e tyre: "Kim Jong-Un Ole Ole Ole".

Ndeshja u fitua nga Arabia Saudite në shifrat 4-1. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori