Tifozët e Lacios kundër Tares dhe Lotitos: Premtime të rreme, keni bërë një lëmsh të vërtetë (FOTO LAJM)

Tifozët e Lacios nuk janë aspak të kënaqur nga merkato që po bën skuadra e tyre, duke mos plotësuar pritshmëritë e tifozëve.

Pikërisht këta të fundit, janë të irrituar nga ajo që po bëjnë drejtuesit, duke thënë se kanë bërë një lëmsh të vërtetë. “ Premtime të rreme dhe mediokritet.

Merkato që keni bërë është një lëmsh i vërtetë”, shkruhet në një banderolë të vendosur nga tifozët e Lacios në rrugët e qytetit.

Një situatë aspak e mirë te bardhekaltrit, teksa trajnerit Inzagi nuk i është plotësuar asnjë nga kërkesat në merkato, ndonëse ai ia doli të kualifikojë skuadrën në Ligën e Kampioneve për këtë sezon.

Shtuar më 25/09/2020, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori