Tifozët e Liverpoolit thyejnë xhamat e autobusit të Cityt (VIDEO)


Lufta mes Liverpoolit dhe Manchester Cityt ka filluar , fansat e Reds e kanë nisur luftën me Cityn

Pamjet e para vinë se ata kanë sulmuar autobusin i cili dërgonte lojtarët e Cityt në "Anfield Road".

Edhe më parë, Policia Angleze lajmëroi se ka ngritur në shkallë më të lartë vëmendjen për shkak se që nga mëngjesi tifozët ultras të Liverpool, YNWA kanë pushtuar rrugët e qytetit anglez.

Nuk dihet se a do të merren masa ndaj Liverpool për këtë gjest të fansave të Liverpool. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori