E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Tifozët e Manchester United i bëjnë Messit surprizën e keqe (VIDEO)


Tifozët e Manchester United kujtuan ish-yllin e tyre dhe rivalin e vjetër të Lionel Messit, Cristiano Ronaldon, pasi lëndimit të argjentinasit.

Ndeshja nuk shkoi në mënyrë të përsosur për Lionel Messin.

Messi arriti të kthehej në fushën e lojës, përkundër lëndimit që pësoi.

Në ato momente, tifozët e Manchester Unitedit nuk ndjenë aspak keqardhje për pesë-herë fituesin e Topit të Artë, duke e tallur atë me këngët për Cristiano Ronaldon, rivalin e vjetër të argjentinasit.

"Duke vrapuar nëpër krahët e sulmit, dëgjoni tifozët e Unitedit duke kënduar: "Viva Ronaldo, Viva Ronaldo!", këndonin tifozët e Manchester Unitedit.Shtuar më 11/04/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori