Tifozët e Manchester United kërkojnë largimin e 3 futbollistëve
Manchester United kaloi një sezon të vështirë, ku përveç se ndryshoi trajnerin nuk arriti të siguroj një vend për në Ligën e Kampionëve.

Tifozët janë të pa kënaqur me skuadrën dhe me disa prej lojtarëve në veçanti.

Ata kanë hapur një peticion për largimin e Ashley Young, Phil Jones dhe Chris Smailling nga skuadra.

Kërkesa është postuar në një faqe të internetit derisa deri tani janë mbledhur 3100 nënshkrime.
Shtuar më 19/06/2019, ora 18:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori