Tifozët e Napolit presion më banderola klubit: Ne kërkojmë Europa League (FOTO LAJM)

Napoli humbi ndeshjen e parë të Europa Legaue 2-0 nga Arsenali dhe tashmë rruga drejt gjysmëfianleve është vështirësuar së tepërmi.

Presioni te Napoli është rritur ndjeshëm ku ju duhet tashmë të përbysin rezultatin pas 3 ditësh në në fushën e tyre.

Kështu nga jashtë stadiumit të San Paolo në qendër të qytetit, këtë mëngjes ultrasit e Napolit kanë shpalosur banderola me një mesazh shumë të qartë: "Ne kërkojmë Kupën Uefa".
Shtuar më 16/04/2019, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori