Tifozët e Partizanit ndezin derbin (VIDEO)

Tifozet e Partizanit on Vidnews.Partizani tifozet on Vidnews.

Partizani është udhëtues në derbin e sotëm, kështu që
mbështetja në stadium pritet të jetë më e vogël për të kuqtë.

Ultras Guerrils janë organizuar dhe kanë nisur marshimin nga baza e tyre drejt stadiumitSelman Stërmasi”.

Afro 1600 tifozë të kuq do të jenë të pranishëm në shkallët e stadiumit për të mbështetur skuadrën e tyre, në këtë përballje të zjarrtë.

Shtuar më 01/03/2019, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori