Tifozët e PSG këndojnë si të çmendur para stadiumit Anfield Road (VIDEO)

Liverpooli dhe PSG do të luajnë sonte ndeshjen e parë në fazën e grupeve të UEFA Champions League.

Por tifozët e skuadrës franceze kanë udhëtuar për në Merseyside për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës.

Sot në mëngjes ata kanë kënduar si të çmendur afër stadiumit "Anfield Road". /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori